دسترسی

دوره مربیگری تی آر ایکس سجاد عارفی نیا

در این دوره با سجاد عارفی‌نیا از مبتدی تا حرفه‌ای به صورت منحصر به فرد به تمام مبانی مربیگری تی ... نمایش بیشتر
دوره مربیگری تی آر ایکس سجاد عارفی نیا دوره جامع تی آر ایکس فدراسیون با مدرک مربیگری تی آر ایکس آنلاین حضوری کارگاه
  • توضیح
  • برنامه آموزشی
  • سوالات متداول
  • اطلاعیه

دوره مربیگری تی آر ایکس سجاد عارفی نیا

TRX Coaching Course

دوره مربیگری تی آر ایکس سجاد عارفی نیا چگونه است و چه انتظاری می‌توانید از این دوره داشته باشید ؟

علاوه بر اینکه تمام انتظارات شما از یادگیری مبانی علمی و عملی تی آر ایکس در این دوره برآورده خواهد شد به تمام زوایای پنهان و آموزش‌های کاربردی مورد نیاز در مربیگری برای تمام سطوح مختلف ورزشی از مبتدی تا پیشرفته نیز مسلط خواهید شد.

دوره‌ی جامع مربیگری تی آر ایکس که برای اولین بار به زبان فارسی ارائه شده است به عنوان کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین دوره آموزشی تی آر ایکس شناخته شده است و تا رسیدن به خط پایان 17 مرحله  دارد.

دوره مربیگری تی آر ایکس سجاد عارفی نیا شامل چه بخشهای است؟

در بخش 1 مربیگری تی آر ایکس، با عنوان “ضروریات پایه”، اصول علمی و عملی مربیگری تی آر ایکس را دقیق، درست و حرفه‌ای فرا خواهید گرفت.

در درس اول ضروریات و چرایی تمرینات تی آر ایکس و درس درس دوم آنچه را که مهمترین اصل در مربیگری تی آر ایکس است یاد خواهید گرفت. در درس سوم به راهنمایی‌های حرفه‌ای مربیگری تی آر ایکس مسلط می‌شوید و در انتهای بخش یک آزمون پایه مربیگری برای نهادینه سازی دقیق محتوای پایه و ضروری طراحی شده است.

در بخش 2 مربیگری تی آر ایکس، با عنوان “ضروریات کاربردی”، نکات کاربردی مربیگری تی آر ایکس به طور کامل آموزش داده شده است.

به طوری که در درس اول با فراگیری حرکات بنیادی به اصول و توالی آموزشی مربیگری تی آر ایکس مسلط خواهید شد و در درس دوم به نکات حین اجرای هر حرکت با گام‌های کاربردی پی خواهید برد. در درس سوم به عنوان یک مربی در آنالیز و تعدیل سازی حرکات تخصص خواهید یافت. در انتهای این بخش نیز با آزمونی دقیق به مفاهیم کاربردی اشراف خواهید یافت.

در بخش 3 مربیگری تی آر ایکس، با عنوان “ساختار سازی جلسات تمرینی” به طراحی و برنامه ریزی دقیق هر جلسه تمرینی با اهداف گوناگون مسلط خواهید شد.

در بخش 4 مربیگری تی آر ایکس،  با عنوان “مجموعه تمرینات”، که در 7 درس تنظیم شده است جامع‌ترین و درست‌ترین تمرینات بخش‌های مختلف بدن را با آنالیز تخصصی و بسیار حرفه‌ای فرا خواهید گرفت.

در بخش 5 مربیگری تی آر ایکس، با عنوان “تسلط بر برنامه نویسی”، به صورت کامل و جامع به برنامه نویسی تخصصی تی آر ایکس مسلط خواهید شد.

من | سجاد عارفی نیا

سجاد عارفی نیا

نویسنده اولین و کاملترین کتاب تی آر ایکس در ایران، بعد از سال‌ها تحقیق، پژوهش، مربیگری و مدرسی در تمام سطوح ورزشی ایران از مبتدی تا تیم ملی، بر آن شدم تا تمام داشته‌های علمی و عملی خود را به صورت کاملا کاربردی در مجموعه‌های هوشمند آموزشی آنلاین و مدرن ارائه دهم تا گامی هر چند اندک در خلقِ سیستم آموزش نوین فارسی زبانان بردارم.

بعد از ارائه کاملترین مجموعه تمرینات اسلینگ به عنوان اولین کتاب تی آر ایکس در ایران و با برگزاری دوره‌های عمومی و خصوصی مربیگری تی آر ایکس در سراسر ایران، تضمین می‌نمایم این دوره کاملترین و قوی‌ترین سیستم آموزشی در دنیاست. آموزش به صورت گام به گام و دقیق ارائه شده است در هر قسمت محتوای کامل تصویری با صدا و عکس نهادینه خواهد شد تا در مرحله بعد درک شما از یادگیری متفاوت باشد. خیالت راحت باشه چون مثل ورزش همراه باهم با گرم شدن شروع می‌کنیم!

با من حرفه‌ای شو

دوره جامع مربیگری تی آر ایکس

اولین دوره آموزشی آنلاین مربیگری تی آر ایکس و مدرسی به زبان فارسی

کامل‌ترین و دقیق‌ترین محتوای آموزشی برای حرفه‌ای شدن شما در مربیگری تی آر ایکس ارائه شده است تا با هر هدفی و با هر نگاهی به بیشترین بهره‌وری از آموزش در این دوره برسید. تضمین این مدعا منحصر به فرد بودن توانایی و تخصصِ مدرسِ دوره است به طوری که با نگاهی علمی و کاربردی علاوه بر آموزش دقیق و درست مبانی مربیگری تمام تجربیات خود را نیز به صورت کاربردی در مربیگری سطوح مختلف ورزشی در این دوره ارائه داده است.

شایان ذکر است که دوره مربیگری تی آر ایکس توسط استاد سجاد عارفی‌نیا ارائه شده است. ایشان محقق، متخصص، مربی ملی و نویسنده اولین کتاب تی آر ایکس در ایران که با برگزاری اولین دوره‌های آموزشی خصوصی و عمومی مربیگری و مدرسی کشور پایه گذار علمی و عملی رشته‌های نوین می‌باشد و ساختار ساز آموزشی رشته‌های نوین ورزشی هستند. آموزش تخصصی به بیش از هزار نفر و ارائه کتاب به بیش از 15 هزار علاقمند در سراسر کشور و همچنین دارنده نشان تاییدیه اروپا برای آموزش‌های مدرن ایشان، از تسلط و تخصص در زمینه آموزش مربیگری و مدرسی حکایت دارد.

دوره جامع مربیگری تی آر ایکس

این دوره به عنوان اولین دوره آنلاین به زبان فارسی در دنیا به صورت جامع برای مربیگری تی آر ایکس توسط استاد سجاد عارفی‌نیا به گونه‌ای طراحی و تدوین شده است که هر فردی با هر سطح توانایی به تمام مبانی از پایه تا پیشرفته به صورت حرفه‌ای مسلط خواهد شد. چه برای فراگیری مربیگری تی آر ایکس و چه به منظور رفع اشکالات اساسی خود باید این دوره را بگذرانید.

شیوه اجرای آموزشی در این دوره در نوع خود در دنیا بی نظیر محسوب می‌شود و تا کنون به زبان فارسی هیچ دوره ورزشی با این کیفیت و خلاقیت ارائه و برگزار نشده است. آموزش مصور همراه با فیلم و صوت به صورت کامل، دستیابی به جامعترین بانک اطلاعاتی و علمی، دانلود کتاب و جزوات و امکانات بسیار دیگر برای دستیابی به این مهم یعنی تسلط شما در دوره در نظر گرفته شده است. علاوه بر یادگیری تمام حرکات بعد از دوره به صورت خلاقانه خواهید توانست حرکات مختلف را خلق و آنالیز کنید.

شما بعد از گذراندن دوره بلافاصله دارای مدرک مربیگری قابل رجیستری در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی با کد اختصاصی خواهید بود. برای افرادی که دوره را به اتمام برسانند گواهی شرکت در دوره ارائه می‌شود. در این دوره 2 آزمون طراحی و در نظر گرفته شده است تا با تسلط به مبانی کاربردی مربیگری بتوانید مدرک خود را دریافت نمایید. ارسال مدرک فیزیکی به آدرس شما منوط به واریز هزینه در نظر گرفته شده است.  

مدرس دوره : استاد سجاد عارفی‌نیا

باید بدانید . . .
گزیده‌ای از سوابق استاد سجاد عارفی نیا

سجاد عارفی‌نیا اولین رئیس کمیته آموزش کراس فیت ایران است که تمام ساختارهای آموزشی کراس فیت کشور را بنیان گذاری نمود.

سجاد عارفی‌نیا نویسنده اولین کتاب کراس فیت و برنامه‌های تمرینی در ایران است که منبع آموزشی تمام دوره‌های آموزشی کراس فیت کشور است.

سجاد عارفی‌نیا موسس و اولین رئیس کمیته پژوهش انجمن آمادگی جسمانی در فدراسیون همگانی ایران است.

سجاد عارفی‌نیا نویسنده اولین کتاب تی آر ایکس و برنامه‌های تمرینی در ایران است.

سجاد عارفی‌نیا دانش آموخته طب ورزشی در تمام مقاطع از دانشگاه تهران است.

سجاد عارفی‌نیا برگزار کننده اولین سمینار رسمی کراس فیت در ایران است.

سجاد عارفی‌نیا برگزار کننده اولین سمینار آکادمیک رسمی کراس فیت در ایران است.

سجاد عارفی‌نیا برگزار کننده اولین کارگاه رسمی مربیگری کراس فیت در ایران است.

سجاد عارفی‌نیا برگزار کننده اولین کارگاه رسمی مربیگری کراس فیت در تهران است.

سجاد عارفی‌نیا اولین مدرس و برگزار کننده دوره تخصصی چربی سوزی و کراس فیت در ایران است.

سجاد عارفی‌نیا اولین و تنها مدرس کراس فیت در ششمین دوره بین المللی مربی بدنساز در پژوهشگاه تربیت بدنی ایران است.

دانلود اولین کتاب تی آر ایکس در ایران

اولین و تنها کتاب معتبر تی آر ایکس در ایران که منبع رسمی مربیگری تی آر ایکس و مدرسی فدراسیون می‌باشد در دوره به صورت رایگان قابل دانلود است.

تنها ارائه دهنده کتاب سامانه مورمور می‌باشد. برای خرید و دانلود کتاب تی آر ایکس کلیک کنید.

کتاب جامع تی آر ایکس و برنامه های تمرینی

کتاب جامع تی آر ایکس و برنامه های تمرینی

دانلود اولین کتاب کراس فیت در ایران

اولین و تنها کتاب معتبر کراس فیت در ایران، اسپانسر ارائه کتابهای استاد عارفی نیا فینیور و عرضه انحصاری در فروشگاه مورمور است.

برای خرید مستقیم از این طریق کلیک نمایید. نکته مهم این است که در هر دوره کتاب‌ها بصورت رایگان ارائه شده است.

اولین و تنها کتاب معتبر کراس فیت در ایران، اسپانسر ارائه کتابهای استاد عارفی نیا فینیور و عرضه انحصاری در فروشگاه مورمور است.
برای خرید مستقیم از این طریق کلیک نمایید. نکته مهم این است که در هر دوره کتاب‌ها بصورت رایگان ارائه شده است.

اولین و تنها کتاب معتبر کراس فیت در ایران که منبع رسمی مربیگری کراس فیت و مدرسی در ایران است.
این کتاب منبع آموزشی کراس فیت در دوره های فدراسیون همگانی جمهوری اسلامی ایران است. تمام دوره های آموزشی کراس فیت اعم از مربیگری کراس فیت و مدرسی کراس فیت بر اساس این کتاب انجام می شود.

استاد سجاد عارفی نیا بعد از تالیف این کتاب و به عنوان اولین رئیس کمیته آموزش کراس فیت در ایران بر اساس این کتاب ساختار کراس فیت ایران را پایه گذاری نمود تا به علاقمندان با داشتن کاملترین و قوی ترین سیستم آموزشی بر اساس کتاب کراس فیت در سراسر کشور بتوانند تمام نیازهای آموزشی خود را رفع نمایند.

دکتر سجاد عارفی نیا اولین رئیس کمیته آموزش کراس فیت ایران هستند و اولین دوره رسمی آموزش مربیگری کراس فیت در ایران را برگزار نمودند ایشان همچنین بعد از برگزاری اولین سمینار آموزشی کراس فیت در ایران، به عنوان مدرس در ششمین دوره بین المللی مربی بدنساز در پژوهشگاه تربیت بدنی با حضور برترین اساتید ورزشی و ملی از خارج و داخل ایران به آموزش کراس فیت پرداخت.
اولین سمینار آکادمیک کراس فیت نیز بر اساس این کتاب آموزش داده شد.

کتاب کراس فیت و برنامه های تمرینی برای اولین بار در ایران توسط مورمور به صورت دانلودی ارائه شده است. لذا تمام حقوق و هزینه های کسب شده از طریق این کتاب بنابرخواست استاد سجاد عارفی نیا به صرف امور خیریه و نیازمندان خواهد شد.
آموزش کامل و دقیق تمرینات کراس فیت به صورت مصور و توضیحی
آموزش کامل واژه نامه تخصصی کراس فیت به زبان ساده و کاربردی
آموزش تمام برنامه های کراس فیت با زبان فارسی و حرفه‌ای
آموزش کامل لوازم مورد نیاز برای ورزش کراس فیت

برای مشاهده نمونه صفحات کتاب کراس فیت نیز می توانید به اینستاگرام استاد سجاد عارفی نیا مراجعه نمایید.
با نگارش اولین کتاب کراس فیت با عنوان کراس فیت و برنامه های تمرینی توسط سجاد عارفی نیا، برای اولین بار در ایران کراس فیت به صورت علمی موضوعیت پیدا نمود و با برگزاری اولین دوره های رسمی آموزشی در سراسر کشور بر اساس این کتاب، کراس فیت دارای ساختار علمی و عملی شد.
سجاد عارفی نیا با برگزاری دوره های خصوصی و عمومی گوناگون، مشاوره و راه اندازی مراکز تخصصی مختلف توانست این رشته را در سراسر ایران معرفی نماید تا برای اولین بار در کشور شاهد شکل گیری باشگاهای ورزشی با این سیستم تمرینی باشیم.

بعد از مدتی اندک با مشاوه و خدمات گامی موثر در واردات ابزار تمرینی با کیفیت در ایران برداشته شد به طوری که هم اکنون بالغ بر 100 باشگاه مختلف ورزشی در سراسر کشور تجهیز و راه اندازی شده است. در فاصله اندکی کتاب به چاپ های متوالی رسید و  تا کنون بیش از 7 هزار جلد تقدیم علاقمندان شده است.

سجاد عارفی نیا نویسنده اولین کتاب کراس فیت و تی آر ایکس و فانکشنال در ایران به عنوان برگزار کننده اولین دوره های آموزشی کراس فیت و  تی آر ایکس و فانکشنال در کشور و مشاوره پژوهش های متعدد توانست به ورزش های نوین در ایران ساختار دهد و کتاب ایشان با فروشی بسیار بالا در تمام نقاط کشور به دست علاقمندان رسید.

آموزش های علمی و عملی به صورت کاربردی و ایجاد مبانی مربیگری علمی و اصولی در این رشته ها باعث ایجاد رشد و علاقه بیشتر در ورزشکاران شد.
هر آنچه که باید از مربیگری کراس فیت و مدرسی کراس فیت بدانید توسط دکتر سجاد عارفی نیا در دوره های آموزشی آنلاین ارائه داده شده است.
برای یادگیری اصول علمی و عملی مربیگری رشته‌های نوین هرگز نباید وقت، انرژی و هزینه خود را هدر دهید چرا که این رشته ها در ایران با سجاد عارفی نیا موضوعیت علمی و عملی یافتند.

امکانات منحصر به فرد در دوره

امکان دانلود کتاب و جزوات مهم و آموزشی برای تکمیل و تقویت یادگیری شما

آموزش به صورت تصویری و با فیلم و اسلاید با آنالیز دقیق قابل فهم و در دسترس

ارائه مدرک قابل رجیستری و رهگیری در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی ایران

  • تضمین و تسلط با محتوای آموزشی منحصر به فرد

بسیار خرسندیم که شما هم تصمیم گرفته‌اید مانند بیشمار افرادی که تا کنون دوره را گذرانده‌اند از طریق دانشگاه آنلاین به فراگیری دوره مربیگری تی آر ایکس بپردازید. در این دوره قطعاً دانش خود را در تمام زمینه‌های ورزشی گسترش می‌دهید.

آموزشِ دُرُست ببین و مدرک بگیر
  • این دوره شامل 5 بخش است که هر کدام موضوع خاص خود را دارند. هر بخش شامل آموزش‌های مختلف با فیلم، متون ارزنده و آموزنده، سوالات آموزشی است تا مطمئن شویم که شما مفاهیم را به راحتی فرا گرفته‌اید. برای ما فراگیری دقیق و علمی شما مهم است. پس با ارائه بهترین روش و با کیفیت ترین مطالب همراه شما هستیم.

  • برای کسب مدرک و بارگذاری آن باقابلیت رجیستری با کد مخصوص در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی ایران باید در آزمون‌های ارائه شده نمره حدنصاب را کسب نمایید. آزمون‌ها در انتهای هر بخش در نظر گرفته‌شده‌اند. آزمون‌ها هم جنبه آموزشی دارد و هم جنبه تشخیصی. چرا که هدف ما این است که شما به‌درستی به مباحث مسلط شوید.

کتاب 100 برنامه تمرینی کراس فیت سطح 1 و 2

کتاب 100 برنامه تمرینی کراس فیت سطح 1 و 2

کتاب 100 برنامه تمرینی آماده سازی مسابقات کراس فیت

کتاب 100 برنامه تمرینی آماده سازی مسابقات کراس فیت

دوره جامع مربیگری تی آر ایکس

نویسنده اولین و تنها کتاب معتبر تی آر ایکس در ایران

اولین مدرس کراس فیت در ششمین دوره بین المللی مربی بدنساز پیشرفته

برگزار کننده اولین دوره چربی سوزی و کراس فیت در ایران

برگزاری اولین سمینار کراس فیت در ایران. ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

برگزاری اولین دوره رسمی مربیگری کراس فیت در ایران (همراه با معرفی اولین مربیان کشور) ۱ /آذر/۱۳۹۶

برگزاری اولین دوره رسمی کارگاه مربیگری کراس‌فیت در تهران ۲۵ آذر ۹۶

ضروریات پایه که هر مربی باید بداند
ضروریات کاربردی که باید مسلط باشید
آنالیز مجموعه تمرینات کل بدن
دوره برای چه کسانی مفید است؟
این دوره به عنوان اولین دوره آنلاین به زبان فارسی در دنیا به صورت جامع برای مربیگری تی آر ایکس توسط استاد سجاد عارفی‌نیا به گونه‌ای طراحی و تدوین شده است که هر فردی با هر سطح توانایی به تمام مبانی از پایه تا پیشرفته به صورت حرفه‌ای مسلط خواهد شد. چه برای فراگیری مربیگری تی آر ایکس و چه به منظور رفع اشکالات اساسی خود باید این دوره را بگذرانید.
آیا در دوره به تمام مبانی مسلط خواهم شد؟
شیوه اجرای آموزشی در این دوره در نوع خود در دنیا بی نظیر محسوب می‌شود و تا کنون به زبان فارسی هیچ دوره ورزشی با این کیفیت و خلاقیت ارائه و برگزار نشده است. آموزش مصور همراه با فیلم و صوت به صورت کامل، دستیابی به جامعترین بانک اطلاعاتی و علمی، دانلود کتاب و جزوات و امکانات بسیار دیگر برای دستیابی به این مهم یعنی تسلط شما در دوره در نظر گرفته شده است. علاوه بر یادگیری تمام حرکات بعد از دوره به صورت خلاقانه خواهید توانست حرکات مختلف را خلق و آنالیز کنید.
آیا بعد از دوره مدرک صادر می‌شود؟
شما بعد از گذراندن دوره بلافاصله دارای گواهی برنامه نویسی قابل رجیستری در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی با کد اختصاصی خواهید بود (برای این منظور باید درخواست ثبت کنید هزینه رجیستری تصویری مدرک 500 هزار تومان است). در صورت درخواست نیز برای افرادی که دوره را به اتمام برسانند گواهی فیزیکی شرکت در دوره ارائه می‌شود هزینه صدور و ارسال مدرک فیزیکی 1 میلیون تومان خواهد بود.
سیستم ثبت مدرک و رجیستری EDTS
بعد از این دوره مدرک صادرشده در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی قابل رصد خواهد شد.
سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی بر اساس الگوریتم پیشرفته امکان رصد و جستجوی مدارک ثبت شده را داراست. این سیستم تاییدیه های لازم برای اعتبار دوره‌ها و مدرسین را منتشر می‌نماید.
آشنایی کامل با سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی :
- امکان ثبت و رجیستری هر نوع مدرکی.
- امکان درخواست کد رهگیری اختصاصی.
- قابلیت رصد و پیگیری مدارک سیستمی.
- اعتبار سازی و اعتبار بخشی به مدارک.
- امکان معرفی سازمانی، گروهی و شرکتی.
(ثبت مدرک در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی شامل هزینه است اما برای افرادی که دوره را گذرانده اند، از طرف سامانه به صورت رایگان انجام خواهد شد).
چطور مدرک خود را در sportscertificate ثبت کنید؟
کمپانی https://sportscertificate.org/ امکان رجیستری مدارک جهانی را با هزینه 100 دلار فراهم نموده است اما شما میتوانید درخواست خود را از طریق استاد سجاد عارفی نیا با 25 دلار ثبت نمایید!

تضمین موفقیت با گارانتی آموزشی : بعد از شرکت در دوره تا 3 سال به تمام مقالات، مطالب و آموزشهای جدید دسترسی رایگان خواهید داشت

تضمین کمترین قیمت با دسترسی کامل : با شرکت در دوره با قیمت مناسب به تمام مطالب ارائه شده بدون محدودیت دسترسی خواهید داشت

تضمین اخذ مدرک با تخفیف : در انتهای دوره می‌توانید درخواست مدرک رجیستری نمایید. رجیستری مدرک در سایت اسپورت سرتیفیکیت (کلیک) با 75 درصد تخفیف انجام خواهد شد

رجیستری رایگان : مدرک دوره به صورت رایگان در سیستم ردیابی اسناد الکترونیکی ایران رجیستر خواهد شد

مدرک فیزیکی : دقت نمایید درخواست مدرک فیزیکی به همراه رجیستری و کد کیوآر شامل هزینه خواهد بود

سبد خرید

با من، علمی-درست-هدفمند تمرین کن!

ورود

حساب کاربری نداری؟

حساب کاربری
مقالات
0 items سبدخرید
فروشگاه
Sidebar
مِنیو